Як раніше повідомляв Nikopolnews, 11 вересня у місті розпочнеться 27-й Чемпіонат Збройних Сил України з пожежно-прикладного спорту.

У чемпіонаті беруть участь команди Національного Університету оборони України, Військово-Морських Сил ЗСУ, Сухопутних Військ ЗСУ, Повітряних Сил ЗСУ, команда тилу ЗСУ, команда Озброєння ЗСУ та команда Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України. Про це йдеться на сторінці у ФБ Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради.

«Змагання проходять на стадіоні «Електрометалург» та на базі військової частини А2110 11-12 вересня та проводяться Східним територіальним відділом пожежної безпеки та військовою частиною А2110 спільно з відділом з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради, відповідно до наказу Генерального штабу Збройних Сил України №398 від 08.11.2018 року, з метою популяризації пожежно-прикладного спорту, здорового способу життя, підняття престижу військової служби серед цивільної молоді», — сказано в повідомленні. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

12 вересня початок змагань на стадіоні з 8 ранку. Запрошуються усі бажаючі!

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!