Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі черговий акт вандалізму. Невідомі особи обрізали кабелі відеоспостереження та інтернету, які забезпечують безпеку храму ПЦУ імені Петра Калнишевського, що на площі І.Богуна. Про це Nikopolnews дізнався від Благочинного Нікополя і району ієромонаха Меркурія (Скорохода).

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, сталося це в той день, коли духовенство, парафіяни та АТОвці встановлювали купол на першу капличку ПЦУ у Нікополі в старій частині міста.

Ієромонах Меркурій пише:

Співпадіння? Не думаю!» 
В той день, коли наша громада встановлювала купол на першу капличку в старій частині міста, тим часом у храмі Петра Калнишевського невідомі особи нанесли шкоду нашій українській святині, обрізавши кабелі відеоспостереження та Інтернету, які забезпечують безпеку церковного приміщення. З Божою допомогою, дякуючи нашому другу Сергію Горобченку, пошкодження відновили. Все тепер працює.
Але ми не звертаємо увагу на зловмисників і робимо свою духовну справу по відродженню Української Церкви в нашому козацькому краї!!!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!