Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі невідомі здійснили атаки на храм ПЦУ та музей АТО. Про це NikopolNews дізнався з повідомлень Благочинного Нікополя та району ігумена Меркурія (Скорохода) та керівника Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Нікополі Сергія Копчика.

Обидва повідомлення з’явилися вчора, 29 листопада. Сергій Копчик повідомив, що вночі шість молодиків близько години ламали двері музею, смикали решітки та зазирали у вікна. Ветеран у зв’язку з цим вирішив провести наступну ніч в приміщенні музею, щоб охороняти його. «Попереджаю, що у мене достатньо зброї для опору. Чекаю», - написав він. І виклав ось таке фото.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

У свою чергу, ігумен Меркурій повідомив, що в п’ятницю в храмі Петра Калнишевського невідомі порізали кабель інтернету та відеоспостереження. Зазначив, що це відбувається вже не перший раз.

Нагадаємо, тільки за останній час невідомі викрали камеру з храму і навіть влаштували пожежу, в результаті чого згорів стенд з фото загиблих нікопольських воїнів. Особи нападників поки що не встановлені.

Раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі комуністу Багрію присвоїли звання «Почесний громадянин міста».

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!