Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо NikopolNews, сьогодні, 18 листопада, в Нікополі відкрили відділення гемодіалізу. Про це повідомляє прес-служба НМР.

За інформацією, отриманою NikopolNews, рішення про відкриття відділення гемодіалізу було прийнято на підставі численних звернень пацієнтів, що потребують замісної ниркової терапії.

«Завдяки спільній співпраці представників всіх гілок влади та благодійних організацій нарешті в нашому місті, а саме в Нікопольській центральній районній лікарні, відтепер працюватиме відділення гемодіалізу», — повідомляють в НМР.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

У приміщенні відділення зроблено капітальний ремонт: повністю замінено всі комунікації, встановлені нові металопластикові вікна та нове опалення, відремонтовані стеля та стіни, укладена нова підлога. Крім того, встановлено нове сучасне обладнання для очищення води, тому що якість води безпосередньо впливає на якість проведення процедури гемодіалізу.

Для зручності пацієнтів в палатах встановлено шість нових крісел та діалізних апаратів фірми B. Braun. Багатофункціональні крісла забезпечуватимуть комфортне положення пацієнтів під час тривалої процедури, а на діалізних апарати з сенсорним екраном будуть задаватися всі показники процедури.

Відділення розраховано на шість гемодіалізних місць, воно буде працювати в дві зміни і зможе обслуговувати 24 пацієнта з Нікополя та Нікопольського регіону.

На відкритті був присутній міський голова Андрій Фісак, а також депутати Нікопольської міської ради, народний депутат України VII і VIII скликань Андрій Шипко, представники Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації, керівництво Нікопольської райдержадміністрації та Нікопольської райради.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!