Благодійний фонд «Дітям Нікополя» підбив підсумки 2018 року, згадав проведені заходи, людей і організації, які допомагали робити добрі справи. Масштаби проведеної роботи вражають.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

З підсумками року Nikopolnews ознайомився на офіційному сайті фонду. Тут же можна знайти інформацію про підопічних, звіти про зібрані та витрачені кошти.

Отже, співробітники фонду пишуть:

«Минув ще один рік. Рік, не менш насичений різними подіями, ніж попередній! І мабуть настав час підбити підсумки і рухатись далі, до нових перемог!

Щоб допомогти нашим підопічним та долучити до благодійності якомога більше людей, наш фонд проводить різні благодійні заходи. Згадаємо їх разом?

Традиційно кожен новий «робочий» рік розпочинається з великого благодійного концерту «Жити завтра», присвяченого Дню онкохворої дитини. І в цьому році, 15 лютого, відбувся вже 9-й благодійний концерт. В травні відбувся третій благодійний забіг «Біг заради життя», який зібрав рекордну кількість учасників.  А також Другий благодійний бал. Це наші найбільші традиційні заходи!

А скільки ще добрих справ, вчинків було зроблено і скільки добрих новин приніс цей рік!

Вдруге проводилась благодійна акція «Скарбничка добра» серед навчальних закладів нашого міста, а також акція «Закінчив зошит-здай на благо» по збору макулатури в школах. Взагалі, цього року до благодійності активно долучались учні і вчителі деяких шкіл. Зокрема школа №26 – це вже наші постійні помічники. А також школи №20 та №14. Вони за власної ініціативи регулярно проводять різні благодійні заходи, відмовляються від квітів на 1 вересня та передають зібрані кошти до нашого благодійного фонду.

В Дитячій лікарні м. Нікополь з'явилась бібліотека для пацієнтів. Це стало можливим і відбулось за ініціативи та особистої допомоги Горобченко Сергія Васильовича та фірми «Канріт». А ще для хворих діточок проводяться розважальні, навчальні та творчі заняття працівниками бібліотечних філій. За це хочемо подякувати їм особисто та керівництву Управління гуманітарної політики НМР. Але на цьому допомога Дитячій лікарні не завершилась. Так сталось, що зламався холодильник і за допомоги небайдужих людей нам вдалось за лічені години зібрати необхідну суму на новий. А ще був відремонтований «монітор пацієнта»- такий необхідний для лікарні апарат.

Ми проводили інтернет-аукціон і тоді майже всі лоти одночасно придбав Ілля Нікітюк, який вже став справжнім чарівником та помічником нашого фонду. Він допоміг в зборі коштів на холодильник в Дитячу лікарню, за його участі нам вдалось переоформити документи на кімнату в гуртожитку для Ворсонохової Анфіси з синочком. Він закрив збір на слухові апарати для Панченко Сашка, а ще привіз смаколики до Дня Св.Миколая для наших підопічних діток і зробив ще багато добрих справ!

Люди приносили ліки та витратні матеріали, які ми потім безкоштовно передавали іншим людям, які їх потребували, та в лікарні. Наші колишні підопічні теж намагаються допомогти- Анастасія Хілобоченко, мама Максима Хілобоченко, перерахувала суму в розмірі 51 072 гривні на допомогу Вовчику Мулику! А мама підопічного хлопчика, Болдирь Галина, власноруч зробила ляльку і передала її фонду. Ми продали її і кошти спрямували на допомогу Панченко Сашку! Ми отримували гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Нове життя» та розподіляли її серед підопічних нашого фонду. Ми долучились до просвітницької діяльності і за ініціативи БФ «Дітям Нікополя» був проведений круглий стіл на тему «Реформа медицини, як вона відбувається на практиці в м. Нікополі», а ще провели «Урок благодійності» для учнів 5-А класу гімназії №15. Нас запрошували до турецької клініки «ACIBADEM» для обміну досвідом на налагодження партнерських стосунків.

А ще ми вперше організували пересувну фотовиставку робіт нікопольського фотохудожника Сергія Буйни «Люди скріпки», яка спочатку пройшла в місті Покров, потім її розмістили на заводі ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб», після чого вона пройшла в палаці культури «Електрометалург ім. Б. Величко».

 Цього року «Дітям Нікополя» долучився до Всесвітнього Дня добрих справ #GivingTuesday, #ЩедрийВівторок. В цей день ми зібрали не тільки благодійні пожертви на рахунок фонду, а ще й продавали гарні чашки із зображенням «Люди скріпки». 3 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. А в Нікопольському територіальному центрі вирішили привітати діток з інвалідністю напередодні цього дня. Благодійний фонд "Дітям Нікополя" долучився до цієї ініціативи та 30 листопада ми разом зустрічали діточок! Для них підготували розважальну програму та солодощі, а ми завітали з подарунками. Дітки отримали набір рушників від фабрики "Катруся" та підгузки. А ще наші підопічні дітки були запрошені на святкування Дня Св. Миколая в парк-кафе «Термінал». А Вова Мулик, Панченко Сашко та Ворсонохов Богдан отримали подарунки від нашого Діда Мороза-Сергія Горобченко!

Навіть не знаємо, чи всі заходи і всі добрі справи перелічили?! Але Ви завжди можете переглянути всі новини, звіти та результати роботи БФ «Дітям Нікополя» на нашому сайті nikopolkids.org та групі фонду у фейсбуці.

Ми дякуємо всім, хто поряд з нами, хто готовий прийти на допомогу в будь-який час! І завжди відкритті до нових знайомств та готові робити добрі справи разом з Вами!

Хочемо привітати з Новим Роком та Різдвом Христовим! Побажати всім Вам міцного здоров'я та здійснення найзаповітніших мрій! Нехай у Ваших домівках завжди буде тепло й затишно, а в Ваші серця будуть сповненні любові та доброти! Вітаємо!»

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!