Завантажте мобільний додаток сайту

1 вересня вже минуло, тож навчальний рік розпочато. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Тисячі дітей щодня йдуть від дому до школи і зі школи додому. Дорослі не завжди мають час та можливість супроводжувати малюків. А малята в молодшому шкільному віці часто не сприймають автомобіль як небезпеку. 

На відміну від дорослих, малюки не достатньо уважні та сконцентровані, щоб завжди бути обачними під час подорожі до школи чи прогулянки. Така поведінка може привести до сумних наслідків. 

Підлітки ж часто нехтують своєю небезпекою, вони певні, що з ними не відбудеться те, що трапляється з іншими. І, не дивлячись по сторонах, без остраху виходять на дорогу. 

Тому нам, дорослим, слід бути уважнішими вдвічи. Особливо за кермом, проїжджаючи повз школу.

Попередити та привернути увагу водіїв — саме з такою ціллю один з нікопольських батьків встановив попереджувальний щит біля 9 школи.

Про це Nikopolnews дізнався з соцмережі Фейсбук.

«Сьогодні, біля 9-ї школи, було встановлено (за власні кошти) такий попереджуючий щит. Сподіваюсь, що водії будуть уважнішими та обережнішими. Пізніше буде встановлена ще одна гарна штука...», — написав чоловік на своїй сторінці.

Дякуємо Денису! Та закликаємо усіх бути уважними та обережними, дотримуватися правил дорожнього руху!

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!