Завантажте мобільний додаток сайту

На даний час відділом освіти і науки отримано та роздано до закладів загальної середньої освіти нові підручники, що були видані за державний кошт.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Про це NikopolNews дізнався з повідомлення начальника відділу освіти і науки в Нікопольської міської ради Елени Селютиной

- для учнів 2 класів у кількості 9768 шт. (99 % від потреби);
- для учнів 6-х класів – 1824 шт. (75 % від потреби; це стосується лише трьох предметів, з яких було змінено програму: інформатика, всесвітня історія та українська мова для шкіл з російською мовою навчання);
- для учнів 11-х класів – 7077 шт. (73 % від потреби).

За даними Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, найближчим часом учні даних класів будуть забезпечені підручниками на 100 %.

Для всіх інших класів наразі триває перерозподіл підручників між школами міста. Такий перерозподіл традиційно здійснюється щороку у серпні місяці у зв'язку зі змінами контингентів учнів по школам.

Також наприкінці липня з місцевого бюджету було виділено кошти для закупівлі підручників для 7-х класів, яких не вистачає. Наразі триває процес закупівлі відповідних підручників.
Отже, найближчим часом всі учні шкіл нашого міста будуть забезпечені підручниками.

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!