Завантажте мобільний додаток сайту

Саме це редакція «Дзеркало тижня» обіцяє зробить з світлинами, які ввійшли до проекту «МАМИ». Мета проекту показати 321 обличчя, вирване об'єктивами фотографів з бездушності статистики: ім'я мами, ім'я сина й ім'я, яким вона називала його, коли дмухала на розбиті колінця або будила в дитячий садок. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Як тільки відкрили проект для ознайомлення, відразу побачили знайоме обличчя жінки, що була на обкладинці проекту. На світлині - Мати загиблого нікопольця Андрія Асмолова Людмила Миколаївна. Саме завдяки її проекту, в Нікополі на центральної площі встановлено пам’ятник «Захисник України». Людмила Миколаївна є засновником і головою ГО "Родина загиблого Героя", яка входить в ГС "Учасники бойових дій Нікопольщини"

Перше відчуття було гордість, друге - сум та сором за перше відчуття. Як би хотілось, щоб портрети усіх Мам прикрашали робочі місця своїх синів, а не кабінети чиновників. Як би хотілось, щоб ці світлини випромінювали світло, а не нестерпний біль… Біль, який витримали не всі матері: деяким він розривав серця чи шийні хребці... Більшість змогла з ним жити, але не пережити його. 

  • Хлопці, які сьогодні прийшли до влади, ви годитесь їм у сини  -  ви зобов'язані використати цю владу так, щоб вашим мамам не було соромно, а їхнім мамам — гірко.

Тож, не жалійте свого часу, перегляньте цей проект, та поширюйте його його: лінк

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!