У школах Нікополя тривають комісійні перевірки на предмет готовності до нового навчального року. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews,  2 вересня в школи Нікополя прийдуть більш ніж 12 тисяч учнів, серед них майже 1300 першачків – для них старались особливо.

Начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютина зазначає:

– Хотілося б відмітити, що в цьому році школи дуже гарно попрацювали. Велика вдячність керівниками закладів освіти, педагогічному та технічному персоналу, батьківській громадськості, які долучилися, і всі разом ми змогли оновити навчальні приміщення, створити нові освітні простори.

Вже другий рік поспіль нікопольські школи працюють відповідно до концепції Нової української школи. В цьому році закуплені нові яскраві парти, які можна розставляти по-різному, в залежності від теми уроку, а також оргтехніка, проектори, екрани, ноутбуки.

Кожен кабінет поділений на певні зони: є куточок природи, куточок усамітнення, де дитина може почитати книгу або пограти в гру, є ігровий куточок. В класах не тільки вдосконалили освітнє середовище, але й придбали багато дидактичного роздаткового матеріалу.

Слід відмітити, що оновили не тільки класи, а й коридори, які знаходяться біля цих класів. Все це допомагає вчителям зацікавити дітей з перших хвилин їх перебування в навчальному закладі.

Коридори біля класів, де навчатимуться старші учні, теж пофарбовані та розмальовані таким чином, щоб всі відчували себе затишно. В деяких школах малюнки на стінах коридорів виконують не тільки естетичну, а й пізнавальну функцію.

Спортивних успіхів нікопольські школярі досягатимуть у відремонтованих спортивних залах, а для активного відпочинку на перервах в школах облаштовані спеціальні зони, де можна не тільки пограти в рухливі ірги, а й граючи, вивчити правила дорожнього руху.

Ремонту зазнали шкільні їдальні. За словами Олени Селютіної, в цьому році завдяки співпраці і за рахунок коштів підприємців були оновлені роздатки в трьох шкільних їдальнях, які виглядають тепер сучасно. Отже, коли діти будуть приходити до буфету, їм буде не тільки смачно їсти, а ще й приємно там знаходитись.

Там, де це було необхідно, оновили старі меблі і тепер вони виглядають сучасно. В деяких школах ще закінчуються ремонти, а в деяких вже все сяє чистотою. Але до початку занять всі школи Нікополя будуть повністю готові до зустрічі учнів.

– Ще і ще раз хочеться подякувати міській владі та депутатському корпусу за те, що вже який рік поспіль виділяють кошти. Звичайно проблем в освіті багато, але завдяки тому, що пішло виділення коштів з’являється систематичне вирішення проблемних питань і ми сподіваємось, що найближчим часом наші школи ще змінять свій зовнішній вигляд і будуть виглядати набагато краще ніж сьогодні,

– говорить Олена Селютіна.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!