Завантажте мобільний додаток сайту

Нікопольський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує щорічну акцію «Збери дитину до школи» та розпочав збір шкільного приладдя, одягу та взуття для дітей, що потрапили у складні життєві обставини. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення вказаного центру.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews,  в місті проживає 456 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах,. У них виховується 866 діток. В силу різних причин та обставин, батьки не можуть повністю забезпечити своїх дітей всім необхідним.

На заклик Нікопольського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді першими відгукнулась мережа соціальних магазинів «Аврора» та благодійний фонд «Дітям Нікополя». Завдяки благодійникам, для 61 дитини зі складними життєвими обставинами придбано одяг, ручки, олівці, альбоми, фарби та багато іншого, що може знадобитись школярам із малозабезпечених родин.

Щиру подяку висловлюють за великий внесок у добру справу керівництву мережі соціальних магазинів «Аврора» та БФ «Дітям Нікополя», і сподіваються, що інші небайдужі громадяни та підприємці підтримають таку ініціативу.

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!