Завантажте мобільний додаток сайту

Благодійний фонд «Дятям Нікополя» запрошує до співпраці мешканців міста. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сторінці фонду у ФБ.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, до співпраці запрошують всіх, кого турбують проблеми стану здоров'я молодого покоління, дітей-інвалідів, дітей хворих на онкологію, соціальної та гуманітарної допомоги населенню.

Фонд готовий укладати договори про співпрацю з бажаючими або розміщує у магазині чи офісі свою благодійну скриньку (встановлення благодійної скриньки оформлюється  актом встановлення).

Про себе благодійники розповідають:

«Протягом восьми років наш Благодійний фонд допомагає онкохворим діткам та дорослим. Завдяки пожертвам наших городян ми підтримуємо багатодітні родини, воїнів АТО, намагаємось допомагати лікувальному процесу в наших міських лікарнях, робимо ремонти в дитячих відділеннях лікарень.

Нікополь маленьке місто, але ми опікуємось долею більше ніж 100 родин з дітьми, та важко хворими дорослими.

Мета нашого Фонду здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб. Також Фонд займається питаннями прозорості в медичних закладах міста.

 Наш Фонд бере участь у різноманітних соціальних програмах міста, це проведення капітального ремонту в інфекційному відділенні Нікопольської міської лікарні №1, впровадження інноваційних технологій в медичну сферу міста Нікополя. Електронна медична карта та е-ліки.

 БФ «Дітям Нікополя» - неприбуткова організація і здійснює свою діяльність шляхом благодійних внесків небайдужих громадян.

Якщо Вас турбує взаємний інтерес і занепокоєння проблемами: стану здоров'я молодого покоління, дітей-інвалідів, дітей хворих на онкологію, соціальної й гуманітарної допомоги населенню тоді запрошуємо до співпраці!»

Контакти фонду за ПОСИЛАННЯМ.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!