Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі триває прийом заявок-анкет на конкурс «Кращий підприємець року міста Нікополя» і скоро почнеться голосування. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, учасниками конкурсу можуть бути середні та малі підприємства, організації усіх форм власності, а також фізичні особи-підприємці, які сплачують податки і збори на території м. Нікополя.

З 12.08.19 до 18.08.19 за номінаціями «Бізнес-новація», «Краща торгова марка», «Кращий ландшафтний дизайн» буде проводитися відкрите електронне голосування у соціальній мережі Facebook (Група Нікопольська міська рада).

Громадян запрошують блати активну участь у голосуванні.

 Також підприємці мають  змогу бути учасником в номінації «Бізнес-династія», де переможець буде визначатися за найбільшим показником загального підприємницького стажу членів родини, що працюють на території м. Нікополя. Чекаємо на родини підприємців.

З умовами проведення конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя» Ви можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі у конкурсі звертайтесь: вул.Електрометалургів,3. каб.27(відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу) тел. 099 423 6163

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!