У Нікополі триває прийом заявок-анкет на конкурс «Кращий підприємець року міста Нікополя» і скоро почнеться голосування. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, учасниками конкурсу можуть бути середні та малі підприємства, організації усіх форм власності, а також фізичні особи-підприємці, які сплачують податки і збори на території м. Нікополя.

З 12.08.19 до 18.08.19 за номінаціями «Бізнес-новація», «Краща торгова марка», «Кращий ландшафтний дизайн» буде проводитися відкрите електронне голосування у соціальній мережі Facebook (Група Нікопольська міська рада).

Громадян запрошують блати активну участь у голосуванні.

 Також підприємці мають  змогу бути учасником в номінації «Бізнес-династія», де переможець буде визначатися за найбільшим показником загального підприємницького стажу членів родини, що працюють на території м. Нікополя. Чекаємо на родини підприємців.

З умовами проведення конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя» Ви можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі у конкурсі звертайтесь: вул.Електрометалургів,3. каб.27(відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу) тел. 099 423 6163

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори