Завантажте мобільний додаток сайту

В ряді комунальних медичних закладах Нікополя наразі ведуться ремонтні роботи. В тому числі і в амбулаторії, де буде відкрито відділення гемодіалізу. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, зараз проводять заміну вікон у двоповерховій будівлі «Нікопольської міської психоневрологічної лікарні Дніпропетровської обласної ради». Її було зведено в далекому 1935 році минулого століття. На першому поверсі знаходиться поліклінічне відділення, на другому – стаціонарне. Якщо якісь ремонтні роботи з того часу тут проводили, то вікна не міняли ніколи, що суттєво впливало на зниження температури в приміщенні в холодні пори року.

За останні майже три роки в лікарні замінили всі 40 вікон. В цьому році – встановили 25 нових металопластикових вікон, для чого з міського бюджету було виділено 137 тисяч гривень. Наразі підрядник завершує роботи. Наявність нових вікон значно покращить температурний режим в будівлі, а находження хворих на стаціонарному лікуванні стане більш комфортним.

В Нікопольській міській лікарні № 4 в цьому році встановили камери відеоспостереження. Це стало можливим завдяки перемозі проекту цього закладу в конкурсі партиципаторного бюджетування.

– Будівля поліклініки значна, в сім поверхів, – розповідає співробітник КП «Нікопольська міська лікарня № 4» Світлана Діброва. – Ми встановили десять камер відеоспостереження, йде цілодобовий запис. Таким чином ми значно знизили спроби, які, на жаль, мають місце в нашому суспільстві, коли зламують кабінети і ми терпимо матеріальні та моральні збитки.

Дані всіх десяти камер відеоспостереження виводяться на екран одного монітора та дозволяє відстежувати все, що відбувається в приміщенні. Це, безумовно, підвищило безпеку як працівників, так і відвідувачів лікарні.

До речі, це вже друга перемога цього закладу в Бюджеті участі. В 2017 році за кошти місцевого бюджету, які отримали проекти-переможці, тут модернізували двір: зробили окремий вхід і окрему доріжку для пацієнтів, яка проходить через паркову зону, тим самим розмежувавши рух пішоходів та транспорту.

В 2017 році почалась реконструкція будівлі на проспекті Трубників, де планують розмістити дитячу лікарню. На початку цього року, за словами підрядника, було виконано 80% ремонтних робіт. Потім роботи призупинились. І ось тільки зараз їх знову продовжують. Наразі тут облаштовують фасад будівлі.

Крім того, на території лікарні працівники самостійно влаштували суботник. Спільними зусиллями вони наводили лад на прилеглій території: збирали сміття, зрізали та відносили на купу сухе гілля, косили траву, звільнили від бур’яну центральну клумбу, продемонстрував своєю працею бажання зробити все від них залежне, щоб якомога швидше відкрити лікарню для маленьких пацієнтів.

Люди, у яких відмовили нирки, очищають кров за допомогою гемодіалізу - апарату «штучна нирка». Виконувати цю процедуру можна тільки в стаціонарі. Без очищення крові людина помирає через два-три дні. Щоб отримати необхідну лікарську допомогу близько 40 нікопольців і жителі Нікопольського регіону змушені три рази на тиждень у будь-яку погоду їздити в обласні центри.

І ось нарешті в нашому місті з’явиться відділення гемодіалізу. актуальність і важливість цього відділення важко переоцінити.

– Амбулаторне відділення гемодіалізу розраховано на шість гемодіалізних місць, буде працювати в дві зміни, – коментує головний лікар районної лікарні Андрій Палош, – і зможе обслуговувати 24 пацієнта.

Наразі у відділенні триває капітальний ремонт. Повністю замінено всі комунікації, встановлені нові металопластикові вікна та нове опалення. Вже відремонтовані стеля та стіни, укладають нову підлогу.

Амбулаторне відділення гемодіалізу планують відкрити в жовтні цього року.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!