Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі успішно завершилася операція «Домівка для Анфіси». Мама з маленьким сином нарешті отримали затишну домівку. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення БФ «Дітям Нікополя», який опікується родиною.

Про Анфісу Ворсохонову і Богданчика Nikopolnews писав не раз. Родина потрапила у дуже складні обставини. Їм доводилося жити фактично у сарайчику, де раніше тримали свиней. Та ще й поруч з родичами, які вели асоціальний спосіб життя. Анфіса робила все, щоб її дитина мала хоч якийсь затишок. Але сарай є сарай, і залишиться таким, як ти його не прикрашатимеш…

А потім сталося майже диво. Добрі люди подарували жінці кімнату у гуртожитку. Але, щоб переїхати до неї, потрібно було зробити її придатною для життя. І ось тут на допомогу прийшли благодійники. Самостійно родина б не впоралася.

БФ «Дітям Нікополь» запустив проект «Домівка для Анфіси і Богданчика». Небайдужі люди відгукнулися. І ось – справу зроблено. Мама і син отримали можливість жити у затишній і світлій кімнаті, в якій є всі умови для комфортного існування.

Згуртувавшись, люди поставили нове віконце, яке не пропускає холод взимку, зробили підлогу та стіни. Завдяки своїй креативності, Анфіса зробила затишок у кімнаті (жінка займається рукоділлям – створює м’які іграшки).

Анфіса та Богдан не натішаться від таких гарних новин та дякують кожному, хто підтримав їх.

Люди, які допомагали в цьому проекті, дуже ініціативні. А ще вони – справжні господарі. Це помітно з їхнього дбайливого ставлення.

Дякуємо підприємцю Ігорю Волкову, який надав всі необхідні будівельні матеріали. Дякуємо працівникам та директору фірми «Канріт» Сергію Горобченко, Катерині Фоміній, Олександру Жукову ГО «Прихист», Олегу Павлову, магазин «Стиль» за надану допомогу. Благодійному фонду «Нове життя» та директору Наталії Мезенцевій, Псарьовій Ганні, Олексію Савченко, Максиму Юхно, Руслану Бугайцову, Гарнега Миколаю, Поштовому Артему, Руслану Александрову, Олександру Радченко фірма «Альянс буд» та всім-всім хто робив вимірювання, красив, клеїв, міняв електропроводку, та наводив затишок у кімнаті!!!

Щиро дякуємо всім, хто брав участь у нашому благодійному проекті! Спасибі вам за добрі серця, чуйність і довіру! Ми не перестаємо радіти, що є люди з шляхетними, добрими серцями!

- йдеться у повідомленні БФ «Дітям Нікополя».

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!