У Нікополі певні категорії дітей оздоровлюються повністю або частково за рахунок бюджету міста, області чи держави. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, В березні 2019 року управлінням гуманітарної політики проведено закупівлю - відкриті торги на відпочинок - узбережжя Чорного моря територія України та закордон. Найкращими пропозиціями визнано відпочинок ДОТ «Дивосвіт» (Херсонська обл.) та ДМТ «Містраль-2» (курорт Святий Влас Болгарія).

За кошти з місцевого бюджету 124 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти-сироти, діти,позбавлені батьківського піклування, діти, один з батьків яких загинув в АТО, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій) згідно поданих заяв батьків/опікунів направляються в літній період на відпочинок (ДОТ «Дивосвіт», ДМТ «Містраль-2»).

Також 30 дітей, батьки яких є працівниками установ бюджетної сфери-членами профспілки відповідно до поданих пропозицій голів профспілок направляються на відпочинок до ДМТ «Містраль-2» протягом липня-серпня 2019р.

З початку 2019 року до відділу сім’ї, молоді та позашкільної освіти надходили путівки на оздоровлення за кошти з державного та обласного бюджету. Можливість оздоровитись отримали діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки згідно поданих заяв батьків/опікунів, а саме:

  • КЗ “ДОЦСРСТ “Перлина Придніпров’я” ДОР”- 57дітей
  • МДЦ «Артек» - 17 дітей;
  • УДЦ «Молода гвардія» - 8 дітей;
  • ДОТ «Лазурна райдуга» - 5 дітей;

Оздоровча кампанія триває впродовж року.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!