Завантажте мобільний додаток сайту

Як стало відомо Nikopolnews, з 29.07.19 до 09.08.19 розпочато прийом заявок-анкет до конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя». Про це повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Зазначено, що учасниками конкурсу можуть бути середні та малі підприємства, організації усіх форм власності, а також фізичні особи-підприємці, які сплачують податки і збори на території м. Нікополя.

За номінаціями «Бізнес-новація», «Краща торгова марка», «Кращий ландшафтний дизайн» буде проводитися відкрите електроне голосування громадськості у соціальній мережі Internet Facebook з 12.08.19 до 18.08.19 року. Також підприємці мають змогу бути учасниками в номінації «Бізнес-династія», де переможець буде визначатися за найбільшим показником загального підприємницького стажу членів родини, що працюють на території м. Нікополя.

«Родини підприємців подавайте заявки! За інформацією контролюючих органів буде визначено кращого підприємця року в номінаціях «Кращий роботодавець», «Сумлінний платник податків», «Соціальне підприємництво», — йдеться в повідомленні.

З умовами проведення конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя» можна ознайомитись на сайті Нікопольської міської ради.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі у конкурсі звертайтесь: вул.Електрометалургів,3. каб.27 (відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу) тел. 099 423 6163

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!