Завантажте мобільний додаток сайту

У Дніпропетровській облдержадміністрації відкрили фотовиставку, присвячену лауреатам фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Експозиція складається 15 фото п’яти ветеранів. Про  це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Дніпроград.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на фото талановиті музиканти з різних куточків області. В тому числі і нікополець Сергій Копчик, який брав участь у фестивалі «Пісні, народжені в АТО». Сергій виконував твір, присвячений його загиблому товарищу Миколі Гайдуку.

Нова виставка – частина проекту «Заради них», який втілюємо вже третій рік. Сюжети та герої ніколи не повторюються. Цього разу ми вирішили поєднати цей проект із фестивалем «Пісні, народжені в АТО». На світлинах - п’ятеро лауреатів фесту. Фотосесію для бійців зробили у червні, безпосередньо на концерті у Дніпрі,

- розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

Крім нікопольця на фотографіях мешканці Кривого Рогу, Вільногорська і Солоного. Є серед учасників і батько загиблого бійця – Олександр Головко.

На фестивалі було дуже легко працювати із хлопцями. Вони були зібрані, думали про концерт, швидко «відкривалися» мені. На виставці є як постановочні фото, так і зроблені під час виступів учасників,

- сказав фотограф Ігор Співак. 

За словами організаторів, головна мета проекту «Заради них» – показати, що після війни життя не закінчується, а починає грати новими барвами.

Такі проекти дуже важливі для бійців. Після повернення з війни багато хто не може знайти себе у цивільному житті. Участь у виставках та фестивалях допомагає хлопцям соціалізуватися,

- зазначив учасник фестивалю «Пісні, народжені в АТО» Сергій Цигіпа. 

Переглянути фотовиставку можна до 23 серпня у холі Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, просп. Поля, 1. Вхід вільний.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!