Поки школярі відпочивають, в закладах освіти Нікополя ведуться ремонтні роботи, обсяги яких цього року великі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на поточні ремонти закладів освіти виділено майже 4 млн. 200 тис. грн. Про це сказала начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна.

В закладах освіти встановлено 159 металопластикових вікон, проходять поточні ремонти електропостачання, водопостачання, внутрішньої системи опалення. Також виділені додаткові кошти на ремонти пожежної сигналізації. Це найбільш нагальні проблеми, які за заявками керівників закладів освіти виконуються першочергово,

- розповіла Селютіна.

Повідомляється, що в школі № 6 вже пофарбовані сходи, відремонтовані туалети і медичний кабінет, триває ремонт коридорів, спортивного залу та роздягальні для дівчат.

В школі № 5 міняють старі вікна на нові, металопластикові. Також встановлюють нові двері. Повним ходом в школі ремонтують кабінети і коридори. В спортивному залі ремонт вже закінчують.

Паралельно з тим, що за кошти з місцевого бюджету виконуються певні роботи, також ведуться роботи силами працівників закладів освіти та за активної підтримки батьків наших вихованців. Десь фарбують, десь створюють сучасні освітні середовища… Таким чином вже 1 вересня наші діти зможуть зайти в оновлені приміщення, – говорить Олена Селютіна.

Слід зазначити, що в цьому році вперше за кошти Північної екологічної фінансової корпорації NEFCO та місцевого бюджету Нікополя відбувається капітальний ремонт дитячого дошкільного закладу № 53. Це масштабний проект, в якому передбачено ремонт покрівлі, утеплення фасаду, заміна старих вікон на металопластикові, а також частковий ремонт водопроводу.

Зараз тут проводять роботи з утеплення фасаду будівлі дитячого садочка, а також замінюють старі дерев’яні вікна на нові, металопластикові. Ці роботи планується завершити впродовж 20 робочих днів.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!