Завантажте мобільний додаток сайту

Представники Місії ОБСЄ вивчають релігійну ситуацію в Нікополі. Про це Nikopolnews дізнався від Благочинного Нікополя і району ПЦУ ігумена Меркурія (Скорохода).

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, візит спостерігачів місії ОБСЄ до Нікополя відбувся з метою ознайомлення зі станом міжрелігійної та міжнаціональної ситуації в регіоні, методами і формами співпраці органів державної влади з релігійними організаціями та національними спільнотами.

У ході спілкування благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій (Скороход) розповів про відносини духовенства з органами влади, як на на місцевому так і на районному рівні, а також поінформував про кількісний склад релігійних громад Православної Церкви України на Нікопольщині, роботу Недільної школи, волонтерського центру, а також про першу громаду в с. Шевченкове, яка перейшла з Московського Патріархату до Православної Церкви України.

Під час зустрічі було обговорено стан міжконфесійних відносин, а також діяльність духовенства і вірян Нікопольського благочиння ПЦУ з надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та соціальним закладам на території бойових дій на Донбасі.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!