Рішенням  виконавчого комітету Нікопольської міської ради визначений перелік місць для здійснення реалізації новорічних ялинок. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Нікопольської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

  1. вул. Першотравнева (район ринку «Першотравневий»)
  2. пр. Трубників, 1а (автостоянка біля кафе «Афіна»)

  3. пр. Трубників, 25 (район ринку «Ранок»)

  4. пр. Трубників, 25 (між входом до магазину «АТБ» та  входом до Палацу урочистих подій)

  5. пр. Трубників, 46 (район магазину «АТБ»)

  6. вул. Херсонська (в районі будинку по вул. Херсонській, 367/2)

  7. вул. Добролюбова (район автобусної зупинки «3-я дільниця», між будинками 19 та  23/1)

Для отримання картки реєстрації об’єкта сезонної торгівлі за визначеною адресою необхідно звернутись до відділу промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд. 3, ІІ поверх, каб. №27

Реалізація ялинок може здійснюватись на території ринків міста та інших місцях за домовленістю з їх власниками. 

Відповідальність

Згідно ст.160 КУпАП, торгівля з рук у невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 102 до 255 грн.)  з конфіскацією предметів торгівлі.

Крім того, за вчинення самовільних рубок накладається адміністративний штраф у розмірі від 85 до 170 грн.(ст. 65 КУпАП). Також порушник зобов’язаний відшкодувати заподіяну лісу шкоду, що залежить від товщини стовбура нелегально зрубаного дерева і в середньому становить 260-500 гривень. Якщо вчинена рубка декількох новорічних дерев, а розмір завданої лісу шкоди визнаний істотним, винна особа притягується до кримінальної відповідальності за ст. 246 Кримінального кодексу України.

 

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!