Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі підбили підсумки конкурсу проектів в рамках «Бюджету участі». Визначено 30 проектів, що набрали найбільшу кількість голосів. З міського бюджету будуть виділені кошти на їх реалізацію.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Детальніше про те, як проходив конкурс у цьому році, Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Отже, протягом лютого нікопольці подали на розгляд експертної групи 74 проекти. Десять з них були відхилені, тому що або перевищували кошторисну вартість, або не відповідали вимогам програми, або дублювали міські цільові програми, які вже передбачені для виконання в 2019 році.

Протягом 15 календарних днів, з 4 до 18 квітня включно, мешканці міста обирали найкращі проекти з 64 затверджених для голосування. У голосуванні взяли участь більше 9 тисяч осіб.

Після підрахунку голосів, на засіданні експертної групи з партиципаторного бюджетування, були оголошені результати. В цьому році переможцями стали 30 проектів. За ініціативою міського голови Андрія Фісака, з міського бюджету виділено півтора мільйона гривень, на реалізацію кожного проекту-переможця передбачено 50 тисяч гривень.

24 квітня переможці конкурсу «Бюджет участі-2019» отримали сертифікати. Проекти-переможці цього року будуть реалізовані до 1 листопада.

Треба відмітити, що в цьому році, як і в минулому, багато проектів на облаштування території тротуарною плиткою, встановлення спортивних та дитячих майданчиків.

Голова квартального комітету № 14 Лариса Раєвська приймає участь в конкурсі «Бюджет участі» вдруге.

Перший раз ми подавали проект на асфальтування пішохідної доріжки на вулиці Поромній. В цей раз переможцем став наш проект «Безпечний тротуар» на вулиці Херсонській, від магазину «Регата» до вулиці Менделєєва, де перехідної доріжки не було ніколи,

-       розповіла вона.

Голова ОСББ Марина Пушинська приймає участь в конкурсі же третій рік поспіль, і кожного разу її проекти стають переможцями.

В минулому році ми почали влаштовувати спортивний майданчик у дворі нашого будинку: поставили тенісний стіл і спортивний комплекс. В цьому році хочемо додати ще й тренажери. Дуже вдячна всім, хто підтримав мій проект, а також місцевій владі за такий чудовий конкурс. Ми реально бачимо, що наше місто змінюється на краще і нікопольці в цьому беруть активну участь.

– ділиться враженнями Марина.

В конкурсі «Бюджет участі-2019» є й цікаві, креативні проекти. Наприклад, Сергій Жур хоче, щоб на мікрорайоні «Третя дільниця» з'явився кінотеатр під відкритим небом.

Я його зробив для того, щоб незаможні сім’ї мали змогу безкоштовно подивитися фільми та поспілкуватися. Перед фільмами буде демонструватися соціальна реклама, спрямована на виховання, в першу чергу, дітей,

-       розповів Сергій.

Володимир Байдуков – автор проекту Art-Space:

На перший погляд може здатися, що це просто молодіжний центр, але насправді це набагато більше. Це буде місце, де можна буде працювати фрілансерам, або навчатися на курсах відео-зйомці та обробки фото, або разом з друзями грати в настільні ігри та багато іншого.

Проект Оксани Мираєвської під назвою «Велопортал» для хлопців, які захоплюються подоланням перешкод на велосипеді.

Хлопцям потрібно місце для тренувань, для того, щоб вони мали змогу займатися тим, чим захоплюються. Наш проект став переможцем і тепер міська влада нам допоможе реалізувати його, але й хлопці готові приймати участь в облаштуванні велопорталу, тому що вони дуже цього хочуть,

-       запевнила Оксана.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!