Нікопольська Асоціація перевізників прийняла рішення призупинити перевезення пільгових пасажирів у не пільгових автобусах. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційній сторінці Асоціації.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідний лист Асоціація направила на ім’я міського голови Нікополя Андрія Фісака. У ньому перевізники пояснюють причини свого рішення.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Публікуємо лист без купюр:

 «Нікопольська Асоціація Автомобільних Перевізників Пасажирів» неодноразово зверталась до Вас щодо врегулювання послуги у відповідності ст.37 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме на підставі «Замовлення» Організатора установити перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах загального користування та оплату за надану послугу.

В результаті послуга перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах надається перевізниками в порушення вимог чинного законодавства, а саме відсутність Замовлення від Організатора на обсяги пільгових перевезень в не пільгових автобусах і відповідно відсутність Договору на надання і оплату такої послуги. На всі звернення Асоціація отримала від Вас, у тому числі і на останнє, негативну відповідь з якою перевізники не згодні: - НЕПОГОДЖЕННЯ заключити договір про організацію перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах загального користування, що суперечить чинному законодавству України (ЗУ «Про автомобільний транспорт» ст.37, ст.31), та погіршують умови перевезенні пільгових пасажирів міста Нікополя.

У зв’язку з чим на загальних зборах Асоціації прийнято РІШЕННЯ про призупинення перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах».

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори