Нікопольська Асоціація перевізників прийняла рішення призупинити перевезення пільгових пасажирів у не пільгових автобусах. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційній сторінці Асоціації.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, відповідний лист Асоціація направила на ім’я міського голови Нікополя Андрія Фісака. У ньому перевізники пояснюють причини свого рішення.

Публікуємо лист без купюр:

 «Нікопольська Асоціація Автомобільних Перевізників Пасажирів» неодноразово зверталась до Вас щодо врегулювання послуги у відповідності ст.37 Закону України «Про автомобільний транспорт», а саме на підставі «Замовлення» Організатора установити перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах загального користування та оплату за надану послугу.

В результаті послуга перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах надається перевізниками в порушення вимог чинного законодавства, а саме відсутність Замовлення від Організатора на обсяги пільгових перевезень в не пільгових автобусах і відповідно відсутність Договору на надання і оплату такої послуги. На всі звернення Асоціація отримала від Вас, у тому числі і на останнє, негативну відповідь з якою перевізники не згодні: - НЕПОГОДЖЕННЯ заключити договір про організацію перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах загального користування, що суперечить чинному законодавству України (ЗУ «Про автомобільний транспорт» ст.37, ст.31), та погіршують умови перевезенні пільгових пасажирів міста Нікополя.

У зв’язку з чим на загальних зборах Асоціації прийнято РІШЕННЯ про призупинення перевезення пільгових пасажирів в не пільгових автобусах».

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!