У Нікополі може з’явитися перший підручних з історії міста, якщо мешканці підтримають дану ініціативу і нададуть посильну допомогу. Nikopolnews ідея сподобалась, тому ми вирішили допомогти автору підручника допомогти зібрати кошти на друк книги.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, автор – нікополець Богдан Стратейчук. Історик за фахом, певний час працював у Нікопольському країзнавчому музеї.
Про плід своєї праці Богдан розповідає:

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

Ідея скласти перший підручник з історії Нікополя прийшла давно - років з 10 тому. Але сама книга була готова в 2017 році. Вона отримала схвальну рецензію кандидата історичних наук Владислава Грибовського, за її випуск висловилася обласна спілка краєзнавців та Дніпропетровський Інститут післядипломної підготовки (відповідні документи і рецензії маю при собі).

Підручник «Нікополезнавство», складений Стратейчуком, є першою спробою охопити історію нашого міста з найдавніших часів до кінця XVIII століття у вигляді шкільного посібника. Книга має 287 сторінок, на кожній з яких по 2 кольорові ілюстрації і додаткові пояснення. Для розповсюдження в кожній школі хоча б по єдиному примірнику потрібно 16 200 грн.
Богдан зв’язався з багатьма типографіями України, і зупинився на одному з найдешевших варіантів з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Дніпровська типографія "Ліра" повідомила, що готова набрати наклад 30 екземплярів із кодом ISBN за вказану вище суму.

16 200 грн – це велика сума для автора підручника, але якщо нікопольці масово відгукнуться, зібрати її можна досить швидко. Видані книжки Богдан передасть до шкіл Нікополя безкоштовно!

Давайте зробимо маленький внесок у культуру  нашого міста, залишими добрий слід. Адже хто, як не ми?
Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку: 5168 7573 4571 3145 (Стратейчук Богдан Анатолієвич).

Богдан буде регулярно звітувати про отримані грошові перекази, і ми будемо оприлюднювати дану інформацію.
Прізвища благодійників за релевантністю буде видруковано на перших сторінках підручника. Тож вказуйте свої ПІБи.  

До речі!

Історик Богдан Стратейчук – автор книжки "Нікопольський Край в щоденниках і спогадах. Кінець 18-початок 20 ст.», виданої у 2017 році у кількості 31 примірник. Вона була розповсюджена по школах міста.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори