Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі може з’явитися перший підручних з історії міста, якщо мешканці підтримають дану ініціативу і нададуть посильну допомогу. Nikopolnews ідея сподобалась, тому ми вирішили допомогти автору підручника допомогти зібрати кошти на друк книги.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, автор – нікополець Богдан Стратейчук. Історик за фахом, певний час працював у Нікопольському країзнавчому музеї.
Про плід своєї праці Богдан розповідає:

Ідея скласти перший підручник з історії Нікополя прийшла давно - років з 10 тому. Але сама книга була готова в 2017 році. Вона отримала схвальну рецензію кандидата історичних наук Владислава Грибовського, за її випуск висловилася обласна спілка краєзнавців та Дніпропетровський Інститут післядипломної підготовки (відповідні документи і рецензії маю при собі).

Підручник «Нікополезнавство», складений Стратейчуком, є першою спробою охопити історію нашого міста з найдавніших часів до кінця XVIII століття у вигляді шкільного посібника. Книга має 287 сторінок, на кожній з яких по 2 кольорові ілюстрації і додаткові пояснення. Для розповсюдження в кожній школі хоча б по єдиному примірнику потрібно 16 200 грн.
Богдан зв’язався з багатьма типографіями України, і зупинився на одному з найдешевших варіантів з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Дніпровська типографія "Ліра" повідомила, що готова набрати наклад 30 екземплярів із кодом ISBN за вказану вище суму.

16 200 грн – це велика сума для автора підручника, але якщо нікопольці масово відгукнуться, зібрати її можна досить швидко. Видані книжки Богдан передасть до шкіл Нікополя безкоштовно!

Давайте зробимо маленький внесок у культуру  нашого міста, залишими добрий слід. Адже хто, як не ми?
Перерахувати кошти можна на картку ПриватБанку: 5168 7573 4571 3145 (Стратейчук Богдан Анатолієвич).

Богдан буде регулярно звітувати про отримані грошові перекази, і ми будемо оприлюднювати дану інформацію.
Прізвища благодійників за релевантністю буде видруковано на перших сторінках підручника. Тож вказуйте свої ПІБи.  

До речі!

Історик Богдан Стратейчук – автор книжки "Нікопольський Край в щоденниках і спогадах. Кінець 18-початок 20 ст.», виданої у 2017 році у кількості 31 примірник. Вона була розповсюджена по школах міста.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!