Завантажте мобільний додаток сайту

Завтра, 4 лютого, в одноденну подорож до Києва з Нікополя вирушить делегація прихильників перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це Nikopolnews дізнався від організаторів поїздки.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, на мітинг під ВР 5 лютого приїдуть представники коаліції громадських організацій Громадська підтримка СічеславськаТАК, до якої входять понад 60 організацій області, мешканці регіону, військові, волонтери та інші. Мета - показати реальну підтримку та запросити нардепів до голосування за законопроект про перейменування нашої області у Січеславську.

Подорож організовують козаки Нікопольщини, об'єднані Козацьким Благодійним Фондом "Меморіал Славетного Кошового Отамана Війська Запорозького Низового Івана Дмитровича Сірка". Вони  обіцяють окрім безкоштовного проїзду забезпечити усіх гарним настроєм та життєвою силою.

Збір о 19.00 біля ЦУМу.

Бажаючих підтримати ініціативу просять дзвонити за тел. 380508227642 (Володимир Лахін).

Нагадаємо, раніше Nikopolnews повідомляв про те, що 7 лютого депутати розглянуть два законопроекти щодо нової назви Дніпропетровскої області: від депутата Денисенка, який пропонує Січеславську, та від Президента Порошенка, який пропонує менш кардинальний варіант — Дніпровська.

Автор: Администратор

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!