Завантажте мобільний додаток сайту

30 січня у Нікополі відбудеться перший форум інтегрованого розвитку міста. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення директора  БФ «Нікополь туристичний» Олега Фельдмана. Запрошуються всі бажаючі.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, учасники форуму дізнаються:

  • Як мешканці можуть впливати на процеси планування та розвитку міста?
  • Навіщо потрібна Стратегія інтегрованого розвитку Нікополя до 2030 року?
  • Яким чином влада, громада та бізнес зможуть об’єднати зусилля для досягнення спільної мети?

Повідомляється, що мета першого Форуму - отримати зворотній зв`язок від активних нікопольців для включення їх ідей у Інтегровану Стратегію Нікополя та План дій щодо житла для малозабезпечених груп населення з пріоритетом вирішення житлових проблем внутрішньо-переміщених осіб у м. Нікополі. Робота над цим документом почалась у 2018 р. - для цього Нікопольська міська рада створила робочу групу з числа муніципальних співробітників та членів громадських організацій. Як выдомо, німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), яке діє в Україні за дорученням Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), вибрало місто Нікополь як пілотне місто і надає допомогу в розробці Інтегрованої стратегії Нікополя до 2030 р. Проект передбачає надання протягом 10-ти місяців експертної допомоги в розробці Інтегрованої стратегії та коротко-, середньо- і довгострокових проектів створення житла та житлової інфраструктури для малозабезпечених груп населення з пріоритетом вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Нікополі. Обговорення стратегії на Форумі відбуватиметься у таких тематичних групах: 1. Міський розвиток і житло.
2. Загальний простір, екологія, клімат (зміна, пом’якшення наслідків, адаптація) і безпека.
3. Інфраструктура, доступність, транспорт.
4. Місцева економіка і бізнес.
5. Соціальний захист, культура, освіта, культурна спадщина, туризм. Результати роботи в групах будуть враховані у подальшій роботі над Стратегією інтегрованого розвитку Нікополя-2030. Розроблена Стратегія буде представлена на розгляд місцевої громади під час другого Форуму навесні 2019 року з подальшим її затвердженням на сесії Нікопольської міської ради. Захід організовано Нікопольською міською радою в рамках розробки Стратегії інтегрованого розвитку "Нікополь 2030". Початок реєстрації учсників - о 13.30 в Палаці урочистих подій (пр. Трубників, 25). Участь – безкоштовна.

Попередня реєстрація на перший Форум за телефоном: +38 (066) 281 40 75.

До участі запрошуються усі бажаючі жителі міста, представники громадських організацій, активні містяни, студенти, підприємці.

Приэднатись до події у Фейсбуці можна за цим посиланням
 

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!