Завантажте мобільний додаток сайту

Сьогодні, 25 листопада, в приміщенні Нікопольської міської ради відбулось установче засідання робочої групи з підготовки Плану доброчесності міста Нікополя під головуванням міського голови Андрія Фісака. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби НМР.

Нагадаємо, в Україні вже декілька років поспіль тривають важливі реформи – антикорупційна та децентралізації, основна мета яких полягає в зміцненні верховенства права, підвищенні рівня прозорості та доброчесності інституцій, а також зменшенні рівня корупції.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Запобігання корупції на місцевому рівні потребує чітких та дієвих кроків, послідовне виконання яких допоможе знизити корупційні ризики в діяльності міських рад.

Метою підготовки Плану є визначення ефективних стратегічних, а також практичних заходів, направлених на протидію корупції в місцевих органах влади, а також посилення їх спроможності в процесі створення та застосування механізмів запобігання корупції.

Очікувані результати від впровадження Плану:

  • усунення/мінімізація корупційних ризиків, виявлених при проведенні оцінки корупційних ризиків в діяльності міських рад;
  • посилення спроможності органів місцевого самоврядування у процесі створення і застосування механізмів запобігання корупції;
  • посилення довіри та участі громадськості у протидії корупції у містах;
  • підвищення іміджу органів місцевого самоврядування.

До програми доброчесності приєдналися всього декілька українських міст – серед Нікополь.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!