Завантажте мобільний додаток сайту

Раніше NikopolNews повідомляв про благодійну акцію «Святий Миколай дітям», в ході якої волонтери вже 10-й рік поспіль допомогають дітям з малозабезпечених сімей. Сьогодні ми дізналися, що в місті розпочалася ще одна благодійна акція від Нікопольського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді — «Дітям від щирих сердець».

Про це йдеться в повідомленні Управління Гуманітарної Політики Нікопольської Міської Ради.

«В цьому році збираємо подарунки (матеріали для творчості, розвиваючі ігри, книги, спортивний інвентар, одяг, взуття та інше) для діток із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всього на обліку в Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебуває 384 сім’ї, в яких виховується 922 дитини», — сказано в повідомленні.
Організатори закликають людей з добрим серцем, благодійників, керівників підприємств та приватних підприємців нашого міста долучитися до спільної справи — поринути в казку здійснення дитячих мрій!

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Усіх, хто бажає долучитися до акції, чекають у Нікопольському міському центрі соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1.
Графік роботи: понеділок – четвер – 9.00 – 18.00
п′ятниця — 09.00 -16.45
обідня перерва — 13.00-13.45
Телефон для довідок: 067-78-27-088.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!