Завантажте мобільний додаток сайту

«Добро починається з тебе!» Під таким девізом у Нікопольському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проходить доброчинна, благодійна акція «Шафа добра». Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сторінці Управління з гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , мета акції - збір та передача жіночих, чоловічих та дитячих речей родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

У кожного з нас є одяг, який ми не носимо, речі дітей та інших членів родини, які марно лежать в шафі. У центрі соцслужб пропонують віддати ці речі сім’ям, які їх потребують.

В першу чергу, допомогу отримають малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі матері, внутрішньо переміщені особи, пенсіонери, які мають замалий дохід. Ці родини матимуть змогу безкоштовно обрати необхідний їм одяг та радіти, що не потрібно витрачати на нього останні кошти.

Якщо у вас є зайвий дорослий та дитячий одяг, постільна білизна, іграшки, книжки, ви можете допомогти сім’ям, які їх потребують. Речі приймаються за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів 17/1 (бажано випраними та без плям).

Ранее мы сообщали о тоМ, что в Никополе назвали дату открытия отделения гемодиализа.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!