Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі 4 листопада провів черговий прийом міський голова Андрій Фісак. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення прес-служби Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , перше озвучене на прийомі звернення стосувалось збору коштів у школах та дитячих садках. Андрій Петрович наголосив, що примусові збори коштів у навчальних закладах заборонені. Тому ніхто не має права вимагати від батьків здавати кошти на ті чи інші потреби. Грошові внески можуть бути лише добровільними (благодійними) і перераховуватись на спеціальні рахунки. Піднімалось питання і щодо інформації про медичне страхування дітей. Відповідну інформацію заявникам надала начальник відділу освіти і науки Олена Селютіна.

Також звучали питання щодо виділення матеріальної допомоги, обрізки дерев, ремонту покрівлі та вентиляційних вікон у підвалі будинку № 6 на вул. Отаманська.

Жителька будинку № 10 за вул. Станіславського звернулась з проханням відновити тротуар та встановити пішохідний перехід по вул. Станіславського (від пр. Трубників до вул. 50 років НЗФ).

З питанням щодо незгоди з виставленим ТОВ «КУБ ЛТД» боргом у розмірі 1980 грн звернулась жителька вулиці Грушевського. Присутній на прийомі представник ТОВ «КУБ ЛТД» ознайомився з наданими документами заявниці та взявся розібратися в даній проблемі.

Андрій Фісак надав пояснення всім хто звернувся за допомогою та доручив відповідальним керівникам сприяти у вирішенні питань.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!