Завантажте мобільний додаток сайту

никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

Нікопольців закликають взяти у родину дітей, які позбавлені батьківського піклування. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, у Нікополі проживає понад 40 сімей усиновлювачів, 244 родини опікунів та піклувальників, функціонує 6 прийомних сімей, які виховують 12 прийомних дітей, та 8 дитячих будинків сімейного типу, які стали родиною для 56 дітей-вихованців.

На обліку служби у справах дітей перебуває 385 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 97% цих дітей виховуються в родинах опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, і лише 3% влаштовані в інтернатні заклади.

«Діти – найголовніше, що є в нашому житті. Це наше майбутнє, майбутнє нашої держави.

На жаль, не всі вони можуть бути зігріті любов`ю та турботою своїх рідних батьків.

Тільки уявіть, що є діти, які потрапляють в інтернатні заклади з біологічних сімей, маючи живих маму і тата, які не дбають про них, залишають без догляду та уваги, знущаються та жорстоко поводяться з ними. Біологічні батьки відмовляються від новонароджених дітей. Як наслідок цього – хронічні хвороби, соціальна та педагогічна занедбаність, відставання у фізичному та психологічному розвитку.

Якби ви бачили, якими діти потрапляють в родину! Скільки тепла, турботи, любові необхідно дати маленькій зневіреній душі, щоб повернути віру в добро і любов. Не відмовляйте собі в щасті стати батьками для дітей, які так цього потребують. Станьте щасливою родиною тут і зараз.

Виховання дітей в родині є важливим завданням суспільства, бо тільки люди, що зросли в любові, здатні змінити світ на краще.

Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного гармонічного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для його розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку.

Сімейні форми виховання – це усиновлення, опіка/піклування, патронатна сім’я, прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу

Якщо Ви вважаєте, що чужих дітей не буває, що проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, справа не лише держави, що кожна людина в змозі змінити життя хоча б одного хлопчика чи дівчинки, узявши його чи її в свою родину, Вам варто більше дізнатися про сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за адресою: вул. Електрометалургів, 17/ 1 в службі у справах дітей.

Тел. 0566 68-45-70, 066-472-11-12», - йдеться в повідомленні.

Раніше ми повідомляли про те, що мешканець Нікополя виграв мільйон в лотерею

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!