Завантажте мобільний додаток сайту

«Незважаючи на походження, є у кожного день народження» – 15 жовтня 1999 року, рівно в середині чарівної осені, структурований підрозділ Київської міжрегіональної академії управління персоналом гостинно зустрів своїх перших студентів у нашому місті.

В травні 2001 року представництво було перетворено в Нікопольську філію, яка через десять років, в 2011, «пішла на підвищення», ставши Нікопольським Інститутом МАУП, що наразі є членом Міжнародної Кадрової Академії, а також Європейської Асоціації університетів безперервної освіти.

Це дає право на видачу дипломів міжнародного зразка, які визнані ЮНЕСКО.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані та досвідчені викладачі. Вони не лише творчо підходить до роботи над удосконаленням навчально-виховного процесу, а й у свій вільний час не тупцюють на місці – займаються розробкою навчальних посібників, написанням наукових статей, ведуть науково-дослідницьку діяльність.

Ювілей, це не просто дата – це можливість оцінити все досягнуте та великою родиною поміркувати над подальшими кроками у майбуття.

10 жовтня, з нагоди 20-річчя вищого навчального закладу, до Альма-матер завітало багато гостей: студенти і викладачі минулих років, представники місцевої влади – заступник міського голови Ольга Коник, начальник управління гуманітарної політики Таїсія Мамонтова, начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна, начальник відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації Микола Ступак, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Чкаловської громади Валентина Сафонова, представники благодійного фонду «Майбутнє Нікопольщини».

Урочистості розпочав директор МАУПа, кандидат економічних наук Валерій Онищук. Ввірений йому навчальний заклад, що готує спеціалістів в області менеджменту, управління персоналом, фінансів, банківської справи та страхування, правознавства і психології, протягом двадцяти років плідно працює у взаємодії та при підтримці органів місцевого самоврядування.

І було б не цікаво, якби свято пройшло лише в рамках написаного сценарію. Та після щиросердечної промови заступник міського голови Ольга Коник, зачитавши вітальну адресу колективу Інституту від міського голови Андрія Фісака, зовсім несподівано запросила на сцену кандидата філософських наук Антоніну Косих. «Завдяки багаторічному тандему творчих, невгамовних людей – доцента Антоніни Іванівни і народного артиста України, письменника Сергія Кустова, нікопольці отримали вже 7 книжок про історію рідного краю», підкреслила Ольга Василівна важливість для міста проекту «Львів – Нікополь: творча співдружність». 

А далі зала знову неодноразово здригалась від гучних вдячних оплесків людям, що раніше безпосередньо приймали активну участь в розбудові Інституту, демонструючи свій високий професіоналізм і відданість справі та викладачам, які наразі передають студентам свої знання, енергію, досвід.

Звичайно, гордістю МАУПа є його випускники – підприємці, керівники банків, головні бухгалтери, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних і приватних фірм, співробітники правоохоронних органів, видатні спортсмени, журналісти. Та не всі змогли піднятися на святкову сцену... Героїв, що віддали своє життя за вільну, незалежну Україну – Руслана Кульбабу і Андрія Асмолова, вшанували хвилиною мовчання.

Але, незалежно ні від кого з нас, життя продовжується – щебечуть птахи, буяють квіти, на радість родинам народжуються діти, а мелодійні пісні, що б не трапилося, зігрівають душі. Напередодні ювілейного дня ще більш гарний настрій присутнім створювали талановиті студенти, вокальний ансамбль «Співочі серця» під керівництвом Філіпа Марущака, вихованці школи бально-спортивного танцю «Грація» під керівництвом Наталі Волкової і Антона Пащука та театральної студія «Дебют» під керівництвом Ірини Саллінен.

Організатор ювілею – доцент, кандидат філософських наук Лілія Ткаченко щиро вдячна гостям за енергійну громадську позицію, студентам за любов до своєї другої домівки, артистам за щасливі посмішки присутніх у залі та бажає всім сонця і тепла,  віри і добра, натхнення і долі,  достатку і любові.   

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!