Напередодні Дня захисника України відбулося храмове свято громади святого праведного Петра Калнишевського ПЦУ. Про це Nikopolnews дізнався, побувавши на місці події.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 13 жовтня святкували престольне свято з нагоди дня пам’яті покровителя храму на честь загиблих воїнів АТО – святого праведного Петра Калнишевського.

В цей святковий день було звершено Божественну літургію, яку очолив благочинний Нікополя та району ігумен Меркурій (Скороход). На святковий молебень прибули духовенство Покрову: благочинний протоієрей Іван Назарик та настоятель храму Різдва Христового протоієрей Микола Бурядник, настоятель нікопольського храму на честь Покрови Божої Матері священник Павло Черкасов, настоятель Свято-Троїцького храму ієромонах Олексій (Петренко), настоятель храму на честь преп. Іоанна Дамаскіна священник Костянтин Титов та клірик храму св. прав. Петра Калнишевського ієромонах Спиридон (Циганов) з дияконатом міста отцем Сергієм Пермяковим та о. Григорієм Саприкіним.

По завершенні соборного богослужіння відбулась урочиста частина, в якій з благословення Керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнійшого Владики Симеона були відзначенні фундатори та благодійники храму за їх вагомий внесок у розбудову Нікопольського благочиння Православної Церкви України.

По завершенні на усіх парафіян чекав смачний козацький куліш з пирогами та чаєм.

 Фото: Олександр Костенко, Володимир Заграничний

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!