Завантажте мобільний додаток сайту

З 7 по 18 жовтня в 26 школах Нікополя проходять заходи присвячені Дню Захисника України та Дню Українського Козацтва. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення співробітника відділу освіти та науки НМР Ірини Хвалько.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, школярі з натхненням та почуттям вдячності писали листи та готували обереги для військових, які наразі проходять службу в зоні ООС, не забули і про домашні смаколики.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Підготовані пакуночки було передано начальнику відділу "Центр допомоги учасникам АТО та членам їх сімей" НМР С.П. Копчику, який згодом разом з волонтерами доправить їх адресатам.

Серед «ексклюзиву» є безцінна річ – оберіг, який власноруч виготовив учень 5 класу з особливими освітніми потребами КЗ НСЗШ № 21 Женя Бачурін, на звороті виробу - вірш-присвята солдатам прописаний шрифтом Брайля. 

Паралельно з цим, у ЗЗСО проходять зустрічі учнів з ветеранами АТО та волонтерами, дехто вже встиг відвідати єдиний у Нікопольському регіоні музей сучасної війни. 

500 нікопольських підлітків цього тижня стали учасниками обласного патріотичного проекту «Шляхами Героїв», відвідали військову частину у с. Черкаське, поспілкувалися з військовими, побували в єдиному в Україні музеї під відкритим небом АТО, віддали шану загиблим відвідавши Алею пам'яті.

До Дня Українського козацтва в нікопольських школах стартував марафон заходів з нагоди початку у 2019\2020 н.р. військово-патріотичної гри «Сокіл» ( «Джура»). Юних козачат урочисто приймають в Джури за умови проходження випробувань на мужність, витривалість знання історії доби козацтва та сучасності. Заходи для малечі проводять виховники шкіл та учасники І ( міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри « Сокіл» ( Джура) у 2018\2019 н.р.

14 жовтня делегація учнів з Нікополя відвідають о. Хортиця у Запоріжжі і стануть учасниками театралізованого дійства, організованого козаками-реконструкторами.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!