За «коронавірусний» рік кількість «дуже багатих громадян» у світі зросла

Новий звіт консалтингової компанії Wealth-X вказує на те, що кількість «дуже багатих громадян» (VHNW) зі статками від $5 млн до $30 млн зросла за підсумками 2020 року на 1,3% – до 2,7 млн осіб. Їх загальні сукупні статки збільшились за минулий рік до $26,8 трлн., передає NNS, посилаючись на news.finance.ua.

Кількість «дуже багатих громадян» у США виросла майже на 8% у 2020 році до трохи більш як 1 млн осіб. Найвища щільність мільйонерів була виявлена в американському місті Сан-Хосе з відносно скромним населенням близько 2 млн осіб. Сан-Франциско і три швейцарські міста – Базель, Женева і Цюріх – також мають високі позиції по щільності VHNW.

Загальносвітовий приріст VHNW був забезпечений торік всього двома регіонами – Північною Америкою та Азією. В інших п’яти регіонах спостерігалось зниження чисельності населення VHNW і сукупного добробуту, причому в Латинській Америці і Карибському басейні – найбільше.

При цьому кількість VHNW в Європі скоротилася того року на 7% до 624 000 осіб.

Вперше з топ-10 міст з найбільшою кількістю «дуже багатих громадян» випав Лондон. Їх число скоротилось на 16%, опустивши британську столицю з восьмого місця у 2019 році до 12-го.

Середній вік VHNW становить 60 років, при цьому вік більш ніж половини цих людей складає від 50 до 70 років. Наймолодше «дуже багате населення» мають ОАЕ, Бангладеш і Катар.

За прогнозами, до 2025 року глобальне населення VHNW складе 3,8 млн осіб. Збільшення на 1,2 млн в порівнянні з 2020 роком буде частково обумовлено перебалансуванням багатства по регіонах.

ЗСУ зменшують кількість призовників в армію

To Top