Відео моменту: У лідера збірної Данії зупинилося серце під час матчу на Євро-2020

У лідера збірної Данії зупинилося серце під час матчу Євро-2020 12 червня, з’явилося відео моменту, передає NNS, посилаючись на ряд ЗМІ.

Футболіст збірної Данії Крістіан Еріксен раптово втратив свідомість на матчі 1-го туру чемпіонату Європи проти команди Фінляндії. Інцидент стався в кінці першого тайму.

Медики намагалися реанімувати його на полі, а потім забрали. Матч призупинили.

Про це повідомила УЄФА.

Зазначається, що матч було перервано через «надзвичайну медичну ситуацію».

29-річний Еріксен втратив свідомість наприкінці першого тайму. Його обступили гравці збірної Данії, щоб затулити від об’єктивів телекамер. Медики протягом 15 хвилин намагалися привести його до тями, а потім забрали на ношах з поля.

Головний лікар збірної України В’ячеслав Попов в ефірі телеканалу Футбол назвав можливі причини інциденту. За його словами в Еріксена могло бути:

• Гострий коронарний синдром з зупинкою серця
  • Гостра серцева недостатність із зупинкою серця
  • Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, при великому навантаженні тромбоемболія легеневої артерії.

Пізніше стало відомо, що стан 29-річного гравця стабілізувався. Зараз Еріксен може дихати самостійно, повідомила УЄФА.

Гру спочатку перенесли на 13 червня на 11:00, а потім вирішили відновити її 12 червня о 21:30 (за Києвом).

Команди дограють чотири хвилини першого тайму, які залишилися, після цього буде п’ятихвилинна перерва, слідом за нею послідує другий тайм.