Церемонія прощання з принцем Філіпом (трансляція)

Церемонія похорону чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II, герцога Единбурзького, принца Філіпа почалася в суботу в Віндзорському замку, повідомляє NNS, посилаючись на видання Русский еврей.

Нагадаємо, принц Філіп помер 9 квітня, не доживши двох місяців до свого століття.

Церемонія похорону почалася в 14.41 за місцевим часом (16.41 за Києвом), коли труну з тілом принца було винесено на подвір’я замку.

Перед головним входом в замок труну з тілом принца повантажили на катафалк. Катафалк був створений півтора десятка років тому спеціально для сьогоднішнього траурного дня на основі військової модифікації джипа Land Rover Defender 130 Gun Bus.

Труна покрита особистим штандартом принца Філіпа, а зверху лежить адміральський кашкет і церемоніальна шабля військово-морських сил, які належали герцогу.

Скорботна хода за участю оркестру гренадерської гвардії і представників кількох родів військ почалося в 14.45 (16.45 за Києвом).

Відспівування чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II почалося о 15.00 (17.00) в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку.

Відспівування принца проводять настоятель Вестмінстерського абатства Девід Хойл і архієпископ Кентерберійський Джастін Уелбі. Під час служби невеликий хор з чотирьох осіб виконує музичні фрагменти, вибрані герцогом Единбурзьким.

Всередину церкви допущені, відповідно до антиковидних правил, 30 осіб.

Світові телеканали ведуть пряму трансляцію церемонії похорону.

To Top