США не рекомендують своїм громадянам відвідувати Україну

Державний департамент США рекомендує утриматися від поїздок до України через ситуацію з коронавірусом. Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепу, передає NNS посилаючись на Укрінформ.

«Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) оприлюднили повідомлення про четвертий рівень загрози здоров’ю під час подорожей в Україну через коронавірус, указавши на дуже високий рівень захворюваності на COVID-19 в країні»,- зазначається в повідомленні.

Водночас на сайті CDC уточнюється, що з огляду на поточну ситуацію в Україні її не рекомендується відвідувати навіть тим, хто пройшов повний курс вакцинації проти COVID-19 – через ризик поширення різних штамів коронавірусу.

Окрім того, нагадується рекомендація не відвідувати Крим у зв’язку з російською окупацією, а також окремі райони Донецької та Луганської областей, де точиться збройний конфлікт.

В понеділок Держдепартамент заявив про перегляд політики рекомендацій щодо подорожей до інших країн.

«Це оновлення призведе до значного збільшення кількості країн четвертого рівня з рекомендацією не подорожувати, що охоплюватиме до 80% країн по всьому світу», – зазначили в Держдепартаменті США.

Заборона відвідувати школу без щеплень: омбудсман прокоментувала ситуацію

To Top