Смертельна стрілянина в університеті Пермі – люди стрибали з вікон (фото, відео)

У понеділок, 20 вересня чоловік влаштував стрілянину в університеті Пермі в Росії. Студенти стрибали з вікон, щоб врятуватися, однак, вижити вдалося не всім. В мережі з’явилося відео з місця подій. Також з’явилося фото ймовірного вбивці і його лист, в якому він попередив про свої дії. Про це NNS повідомляє, посилаючись на ряд ЗМІ.

За останніми даними, загиблих восьмеро, ще 6 постраждали. Також є інформація про те, що спецслужби РФ вже затримали стрілка.

Користувачі соцмереж публікують відео, як люди стрибають з вікон другого та третього поверхів будівлі, щоб врятуватися.

В мережі також з’явилося фото 18-річного Тимура Бекмансурова – ймовірного вбивці.

Крім того, ЗМІ опублікували лист Бекмансурова напередодні стрільби. У ньому хлопець заявив, що ця атака не є терактом, а він сам нібито не екстреміст. Однак він “давно думав про шутинге” збирав гроші на вогнепальну зброю.

Спочатку він хотів влаштувати стрілянину в рідній школі, але передумав: мовляв, “у дітей не особливо багато шляхів відходу для порятунку”. В результаті, вбивця вибрав нову мішень — університет, де є багато корпусів і більше людей.

“Кожен день є повторенням минулого, все починається зі дзвону в голові. Гнів переповнює мене, я хочу зруйнувати все на своєму шляху. Не знаю, скільки я зможу вбити, але я зроблю все, щоб забрати з собою якомога більше”, — написав стрілок напередодні нападу на вуз.

На момент виходу новини відомо про те, що слідчий комітет РФ порушив кримінальне провадження за статтею “Вбивство 2 і більше осіб”. Всі подробиці трагедії обіцяють повідомити пізніше.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

В Одесі чоловік влаштував стрілянину з вікна багатоповерхівки – йому завадили діти, які грали у дворі

Біля розважального центру у Дніпрі сталася стрілянина – є постраждалі

Біля супермаркету в Дніпрі стався конфлікт зі стріляниною – причиною стала відсутність маски у покупця

To Top