Восени у Європі та США можуть скасувати карантин – директор компанії BioNTech

У більшості країн Європи та у Сполучених Штатах восени, ймовірно, послаблять карантинні обмеження у зв’язку з вакцинацією проти коронавірусу.

Про це директор німецької компанії BioNTech, що разом із Pfizer розробила вакцину проти коронавірусу, Угур Шахін розповів в інтерв’ю Welt am Sonntag, пише Громадське, передає NNS.

«Наприкінці літа ми опинимося в ситуації, коли у США та багатьох країнах Європи не доведеться запроваджувати обмеження»,сказав він.

Водночас Шахін зазначив, що «вірус не зникне», людству знадобиться щонайменше рік для того, щоб навчитися контролювати епідеміологічну ситуацію. Він додав, що у Німеччині ситуація стане контрольованою, коли приблизно 70% населення вакцинуються.

Раніше Шахін заявляв, що вакцинуватися проти коронавірусного захворювання, ймовірно, доведеться раз на пів року чи раз на рік, аби не допустити повторне поширення вірусу.

Читайте ще: Кількість випадків коронавірусу в Україні на 21 березня

За даними Bloomberg, вакцинація проти коронавірусу розпочалася у 133 країнах світу, зокрема в Україні. Наразі ввели понад 430 мільйонів доз вакцини, щодня у світі роблять приблизно 10 млн щеплень.

Лідером із вакцинації є Ізраїль. Там першу дозу вакцини отримали 53,5% населення з понад 9 млн громадян. Людство може повернутися до докоронавірусного життя, коли щонайменше 75% населення світу вакцинуються проти COVID-19. Цю цифру взяли зі слів головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі.

За нинішніх темпів вакцинації 75% населення світу отримають щеплення за декілька років.

To Top