В авіакатастрофі на Алясці загинув чеський мільярдер Петр Келлнер

Внаслідок катастрофи гелікоптера на Алясці 27 березня загинув 56-річний мільярдер Петр Келлнер. Він заснував міжнародну інвестиційно-фінансову групу та був найбагатшою людиною Чехії.

Про це пише Громадське, інформує NNS.

Як передає Reuters, у результаті аварії загинули п’ятеро людей. Наразі встановлюються обставини катастрофи.

AP пише, що серед загиблих пілот та четверо пасажирів. Одній людині вдалося вижити, вона перебуває у стабільно важкому стані у лікарні. Вертоліт вилетів на екскурсію з місцевого гірськолижного курорту Tordrillo Mountain Lodge. Згодом уламки гелікоптера знайшли біля льодовика Кнік.

Речниця компанії PPF Group N. V., засновником якої та головним акціонером був Келлнер, повідомила, що поховання мільярдера відбуватиметься «у найближчому сімейному колі».

Що відомо про Келлнера?

У 90-х роках він заснував із партнерами міжнародну інвестиційно-фінансову групу PPF Group N. V. для того, щоб брати участь у приватизації державних компаній. Група інвестувала у галузі страхування, фінансів, телекомунікацій тощо.

Згідно зі звітом компанії, у 2019 році Келлнер контролював 98,93% фінансової групи. Упродовж 15 років він потрапляв до переліку найбагатших людей світу. Forbes оцінювало статки Келлнера у 17,5 мільярда доларів.

У бізнесмена залишилась дружина та четверо дітей.

To Top