УЄФА заборонив гасло “Героям Слава” на формі збірної України

Гасло “Героям слава” на футболках збірної України з футболу заборонило УЄФА після вимог Росії. В організації визнали ці слова політичними, але всю іншу символіку залишити дозволили.

Про це повідомляє nouvelobs.com, пише РБК-Україна, інформує NNS.

В УЄФА проаналізували “більш глибоко” форму збірної України на майбутній Чемпіонат Європи-2020 після запиту з боку російського футбольного союзу.

“Після більш глибокого аналізу, це гасло, скандоване під час подій на Майдані в 2014 році, явно носить політичний характер і тому має бути знято через конкуренцію з боку УЄФА” ,йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на екіпіровку спортсменів нанесена карта України, а також слогани “Слава Україні” і “Героям слава”. Іншу символіку на формі, крім “Героям слава”, залишити дозволили.

Зазначимо, що пресаташе головного тренера збірної України Андрія Шевченка Микола Васильков підтвердив, що УЄФА дійсно зажадала прибрати з форми другу частину слогану – “Героям слава!”

Хоча напис знаходиться на тій частині футболки, що практично не видно, форму, ймовірно, перероблять.

“Швидше за все, форма буде перероблятися”,заявив Васильков.

Доповнено: В Українській асоціації футболу хочуть залишити слоган “Героям слава!” на формі збірної України, який заборонив Союз європейських футбольних асоціацій.  Як повідомляє Tribuna.com, нині УАФ веде з УЄФА переговори з цього питання, передає Укрінформ.

Раніше ми писали:

Збірна України з футболу презентувала нову форму, у Росії закликають УЄФА її заборонити

З Кримом і гаслом “Слава Україні”: УЄФА затвердив нову форму збірної України на Євро-2020

У Росії за носіння футболки збірної України можуть посадити на 5 років

To Top