У ВООЗ заявили, що вакцина AstraZeneca не пов’язана з утворенням тромбів

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили про відсутність задокументованих смертей внаслідок щеплень вакциною AstraZeneca, а також зв’язку між препаратом і утворенням тромбів.

Про це пише Reuters, яке цитує головну наукову співробітницю ВООЗ Сумію Свамінатан, передає Українська правда, інформує NNS.

“Ми не хочемо, щоб люди панікували”, сказала Сумія Свамінатан.

У ВООЗ запевняють, що попри те, що країни почали відмовлятися від вакцини AstraZeneca для вивчення можливих побічних ефектів, у світі не зафіксували жодного смертельного випадку внаслідок вакцинації проти COVID-19.

Як передає Радіо Свобода, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в інтерв’ю агенції AFP повідомив, що Україна не планує зупиняти використання вакцин компанії AstraZeneca. За його словами, ніяких побічних ефектів від використання вакцини в Україні, які б могли призвести до зупинки її використання, не спостерігали.

Раніше Ірландія, Нідерланди, Німеччина, Італія, Франція, Іспанія та Індонезія тимчасово зупинили використання вакцини від коронавірусу, розробленої Університетом Оксфорду та компанією AstraZeneca.

Ми також писали: AstraZeneca заявила про безпечність своєї вакцини проти коронавірусу

Читайте ще: В Україні видаватимуть міжнародне свідоцтво про вакцинацію

To Top