У Росії за носіння футболки збірної України можуть посадити на 5 років

Уболівальникам, які будуть носити нову форму збірної України з футболу на території Росії, може загрожувати тюремне ув’язнення терміном до п’яти років.

Про це заявив російський адвокат Ігор Бушманов, який пояснив, що носіння футболки із зображенням України з Кримським півостровом може бути розцінено як “сепаратизм”, пише LB.ua, передає NNS.

“Якщо хтось одягне цю футболку на території РФ, то такі дії можуть бути розцінені як сепаратизм – публічні заклики до здійснення діяльності, спрямованої на порушення територіальної цілісності РФ”,цитує Бушманова Sport24.

“Говорячи простою мовою, уболівальникам не варто надягати цю футболку збірної України на території РФ. В іншому разі вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності, а в разі повторного правопорушення – до кримінальної терміном до чотирьох років”,зазначив адвокат.

При цьому Бушманов підкреслив, що якщо ці дії будуть здійснені з використанням ЗМІ або для особистого блогу, то тоді людині може загрожувати вже п’ять років позбавлення волі.

Нагадаємо, презентація нової форми збірної України обурила політиків у Росії, які закликали УЄФА заборонити екіпіровку через політичний підтекст.

Читайте про це тут: Збірна України з футболу презентувала нову форму, у Росії закликають УЄФА її заборонити

Але в УЄФА на запит російських ЗМІ відповіли, що все погоджено.

Про це ми писали тут: З Кримом і гаслом “Слава Україні”: УЄФА затвердив нову форму збірної України на Євро-2020

Фото/Фейсбук/Андрій Павелко 

To Top