У Росії хочуть замінити працю мігрантів ув’язненими

Міністр юстиції Росії Костянтин Чуйченко підтримав пропозицію Федеральної служби виконання покарань РФ, що в країні потрібно активніше залучати ув’язнених до робіт, зокрема на великих будівництвах. Ними хочуть замінити трудових мігрантів.

Про це пише «Интерфакс», передає Громадське, інформує NNS.

«Ідея про заміщення праці мігрантів, мені здається, вона правильна, тому що можна створювати виправні центри на великих будовах, на великих об’єктах, і особи, які відбувають покарання, вони мають кваліфікацію, щоб виконувати цю роботу»,сказав Чуйченко.

Зазначає, що у планах залучати понад тисячу ув’язнених до великих проєктів для відбування покарання у вигляді виправних робіт.

«Сьогодні, на жаль, ми не можемо похвалитися, що такі є. Чисельність, як правило складає, близько ста людей»,додав він.

Також пожалівся, що нині в Росії всього 8 тисяч засуджених працюють на виправних роботах, а могло б близько 180 тисяч.

Він додав, що це рішення має важливе економічне і соціальне значення, тому що люди «не відриваються від суспільства, отримують зарплату, можуть виконувати свої зобов’язання, які випливають з рішення судів».

У Мін’юсті зазначають, що зараз ведуть переговори з бізнесом, укладають угоди, щоб найближчим часом збільшити кількість виправних центрів та місць у них.

Раніше у Федеральній службі виконання покарань РФ запропонували активніше використовувати працю ув’язнених замість трудових мігрантів з-за кордону. Там переконують, що це дозволить вирішити багато проблем, пов’язаних з нестачею робочої сили в деяких регіонах РФ.

To Top