У Німеччині через повені загинули понад 80 людей, понад 1000 – зникли безвісти (ФОТО)

Через повені в Німеччині загинули понад 80 осіб, ще понад 1000 вважаються зниклими безвісти.

Про це з посиланням на DW передає liga.net, інформує NNS.

Як повідомляється, повені на заході Німеччини викликали вчора потужні зливи, які приніс циклон Бернд.

Представник поліції в Кобленці повідомив, що у федеральній землі Рейнланд-Пфальц через стихію загинули не менше 50 осіб. За його словами, ця цифра може зростати. У сусідній землі Північний Рейн-Вестфалія влада повідомила про 31 загиблого.

Дані про зниклих безвісти різняться, відзначають журналісти. Вчора вдень повідомлялося про десятки зниклих безвісти, проте пізно ввечері влада округу Бад-Ноєнар–Арвайлер повідомила про 1300 зниклих. При цьому там додали, що це може бути пов’язано з відсутністю мобільного зв’язку в регіоні.

Як повідомляється, після злив повені сталися в багатьох містах на берегах Рейну і його приток. Дощі пошкодили греблі, розмили дороги і привели до перебоїв з електрикою в землях Рейнланд-Пфальц, Північний Рейн-Вестфалія і Саар.

В районі Арвайлер обвалилися шість будинків, ще кілька будівель – під загрозою обвалення, йдеться в матеріалі. Зараз в районі оголошено надзвичайний стан – кілька міст виявилися відрізаними від зовнішнього світу, людей, які вилазили на дахи будинків, рятували з вертольотами.

To Top