У Кремлі відреагували на слова Байдена про “Путіна-вбивцю”

У Кремлі вважають «дуже поганими» висловлювання президента США Джо Байдена про те, що російський президент Володимир Путін — вбивця.

Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков, з посиланням на ТАСС передає Громадське, інформує NNS.

«Я не буду багатослівним, реагуючи на це. Скажу тільки, що це дуже погані висловлювання президента США. Він (Байден — ред.) однозначно не хоче налагоджувати відносини з нашою країною»,заявив Пєсков.

Також він сказав, що таких інцидентів «раніше не було». На питання, як такі заяви вплинуть на відносини між країнами, відповів, що «абсолютно зрозуміло, як», але не пояснив, що це означає.

Крім того, Пєсков назвав двосторонні відносини Росії та США «дуже поганими». А на питання про те, як їх покращити, сказав, що це потрібно питати не в Москви.

Раніше, Президент Сполучених Штатів Джо Байден сказав в інтерв’ю виданню ABC, що змусить президента РФ Володимира Путіна «поплатитися» за втручання у вибори в США, і назвав його «вбивцею». Така заява пролунала на тлі звіту розвідки США про втручання низки країн у вибори президента Штатів у 2020 році.

Після таких висловлювань Росія відкликала свого посла у США для консультацій та аналізу відносин між країнами.

Що повідомила розвідка?

Розвідники зазначають, що президент Росії Володимир Путін знав і, ймовірно, скеровував роботу розвідувальних служб Росії щодо дискредитації нинішнього президента США Джо Байдена під час президентських виборів 2020 року.

У звіті зазначають, що на відміну від президентських виборів у США 2016 року, не було помічено спроб російських хакерів вплинути на виборчий процес. Проте люди, причетні до російської розвідки, поширювали в країні вигідні Росії наративи проти Байдена і за Трампа, а також впливали на впевненість людей щодо чесності процесу виборів.

Зокрема розвідники повідомили, що до дискредитації Байдена Росія залучила й українського позафракційного народного депутата Андрія Деркача.

To Top