У Франції співробітника російського консульства підозрюють у крадіжці велосипедів, його оголошено у розшук

Французька поліція підозрює водія російського консульства у крадіжці десятків високоякісних велосипедів під час роботи. Правоохоронці видали ордер на арешт чоловіка.

Про це  посиланням на Euractiv повідомляє Громадське, передає NNS.

Так, справа бере свій початок з лютого 2021 року. Тоді у колишнього заступника мера Страсбурга Алена Фонтанеля вкрали дорогий електричний велосипед недалеко від дипломатичного кварталу міста.

Через кілька днів Фонтанель побачив свій велосипед разом з двома іншими велосипедами тієї ж марки на сайті оголошень — його намагалися продати. Чоловік подав скаргу в поліцію, яка зв’язалася з продавцем. Зустріч призначили біля дверей російського консульства.

Продавець пред’явив підроблену квитанцію про покупку з печаткою російського консульства. Фонтанель ідентифікував свій велосипед за серійним номером.

Поліція взяла продавця під варту і конфіскувала інші велосипеди. Пізніше правоохоронці виявили, що з січня 2020 року на тому ж сайті було розміщено близько 300 рекламних оголошень про продаж велосипедів. Їхня загальна вартість становить приблизно 100 тисяч євро.

Підозрюваним у крадіжках є 40-річний громадянин Росії без дипломатичної недорканності. Його допитали у цій справі 14 лютого та відпустили, оскільки розслідування ще тривало. Після цього чоловік повернувся у Росію — нібито через стан здоров’я.

To Top