Російська влада почала сповільнювати роботу Twitter, одночасно “лягли” сайти державних органів РФ

Федеральна служба з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнадзор) почала примусово сповільнювати роботу соціальної мережі Twitter на території Росії.

Про це повідомляє пресслужба Роскомнадзор, пише LIGA.net, передає NNS.

У відомстві звинуватили соцмережу в ігноруванні російського законодавства.

Зокрема, Twitter з 2017 року нібито не видаляє “контент, що схиляє неповнолітніх до скоєння самогубств, що містить дитячу порнографію, а також інформацію про використання наркотичних засобів”.

“З метою захисту російських громадян і примусу інтернет-сервісу до виконання законодавства щодо Twitter вжиті заходи, а саме первинне уповільнення швидкості роботи сервісу. Уповільнення буде реалізовано на 100% мобільних пристроїв і на 50% стаціонарних пристроїв”,заявили в Роскомнадзор.

У відомстві додали, що продовжать сповільнювати роботу Twitter до видалення зазначеного контенту. Соцмережі також загрожує блокування на території Росії в разі ігнорування вимог.

Після того як Роскомнадзор оголосив про уповільнення роботи Twitter, сайт відомства перестав відкриватися. Також не працюють сайти Кремля, уряду Росії, Держдуми і прем’єр-міністра РФ, з посиланням на Meduza передає Ураїнська правда.

Пізніше перестали завантажуватися також сайти Слідчого комітету, Мінфіну РФ, Мінціфри РФ і деяких інших відомств Росії.

Відзначається, що сайт самого Twitter працює як і раніше.

To Top