Путін готовий зустрітися з Зеленським, але Донбас обговорювати не хоче

Президент Росії Володимир Путін готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, але не хоче обговорювати шляхи завершення війни на Донбасі.

Про це речник Путіна Дмитро Пєсков заявив на зустрічі з журналістами, з посиланням на ТАСС повідомляє Громадське, передає NNS.

«Діалог може стосуватися лише проблематики двосторонніх відносин. Цей діалог не може відбуватися для пошуку шляхів врегулювання конфлікту на сході України»,сказав Пєсков.

Також він додав, що Адміністрація президента РФ та Офіс президента України постійно контактують щодо можливої зустрічі президентів.

За словами Пєскова, потрібно узгодити ще «багато деталей щодо порядку денного такої зустрічі».

Нагадаємо:

Володимир Зеленський 26 квітня заявив, що дав доручення главі свого офісу Андрію Єрмаку організувати зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним. Поки термінів проведення та місця зустрічі немає. За словами президента, у такій зустрічі важлива суть, а не місце проведення.

Перед цим Зеленський запропонував Путіну зустрітися. Сказав, що згоден це зробити «в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна». Президент РФ на цю заяву відповів, але сказав, що готовий прийняти Зеленського в Москві «в будь-який зручний час».

Уже тоді Путін заявив, що готовий обговорити двосторонні відносини, а ситуацію на Донбасі запропонував обговорити з самопроголошеними «Д/ЛНР». Але президент України наголосив, що не планує розмовляти з терористами, але все ще прагне двосторонньої зустрічі з Путіним.

To Top