Після заяви Байдена про “Путіна-вбивцю” Росія відкликала свого посла з США

Росія відкликала свого посла в Вашингтоні Анатолія Антонова на консультації для аналізу російсько-американських відносин. Напередодні президент США Джо Байден заявив, що вважає Володимира Путіна вбивцею.

Про це йдеться у повідомленні офіційної представниці Міністерства закордонних справ Росії Марії Захарової, передає Громадське, інформує NNS.

Вона заявила, що вже не за горами 100-денний рубіж президенства Байдена, тож у Росії збираються оцінити «що у команди Байдена виходить, а що не дуже».

«Для нас же головне ㅡ визначити, якими можуть бути шляхи виправлення російсько-американських зв’язків, що перебувають у важкому стані, та заведені Вашингтоном в останні роки в глухий кут. Ми зацікавлені в тому, щоб не допустити їх незворотної деградації, якщо американці усвідомлюють пов’язані з цим ризики»,заявила Захарова.

Раніше Президент Сполучених Штатів Джо Байден сказав в інтерв’ю виданню ABC, що змусить президента РФ Володимира Путіна «поплатитися» за втручання у вибори в США та назвав його «вбивцею». Така заява пролунала на тлі звіту розвідки США про втручання низки країн у вибори президента Штатів у 2020 році.

Що повідомила розвідка?

Розвідники зазначають, що президент Росії Володимир Путін знав та, ймовірно, скеровував роботу розвідувальних служб Росії щодо дискредитації нинішнього президента США Джо Байдена під час президентських виборів 2020 року.

У звіті зазначають, що на відміну від президентських виборів у США у 2016 році, не було помічено спроб російських хакерів вплинути на виборчий процес. Проте люди, причетні до російської розвідки, поширювали у країні вигідні Росії наративи проти Байдена та за Трампа, а також впливали на впевненість людей щодо чесності процесу виборів.

Також розвідники повідомили, що до дискредитації Байдена Росія залучила і українського позафракційного народного депутата Андрія Деркача.

Читайте ще: США запроваджують нові санкції проти Росії за отруєння Навального і Скрипаля

To Top